Vybráno ze sborové kroniky:
Protokol:
Sepsaný při řádné valné hromadě, která se konala dne 31.prosince 1903 o 8.hodině večerní v místnoti br. Josefa Stárka v přítomnosti 22. členů.
Jednání:
1)Čtení a schválení protokolu z minulé schůze. Po přivítání členů p.velitelem Jos.Dvořákem a přečten protokol jednatelem a od všech za správný vyznán a podepsán.
2)Na to předložilo velitelstvo účty za rok 1903 a sice předčítá jednatel podrobné položky účtu pokladničního, rozvážný jako i účet ztráty a zisku. Veškeré účty byly přítomným členstvem jednohlasně schváleny.
3)Dále jednáno o plesu hasičském. Po delší debatě usneseno by ples se odbýval v neděli , dne 24 ledna 1904. Hudbu uvolil se obstarati p.podvelitel a sice šmytcovou, nejméně 12mužů. Dekoraci v sále uvolují se obstarati mladší členové sboru. Vstupné usneseno jak obyčejně bývá pro pána 1K., dámu 60h., členové místního sboru mají s jednou dámou poloviční vstupné. Pozvánky přiměřený počet, slušné, obstará jednatel, pozvánky roznesou po okolních blízkých obcích členové sboru zdarma, na čež se uvolují. Sál propůjčí zdarma p.náměstek bratr Stárek, vytopení sálu, povolení a s.d.zařídí též za mírnou náhradu.
4)Na to p.velitel oznamuje, že dosavadní člen br.Jos. Matuška dobrovolně vystupuje ze sboru, což všichni k vědomosti béřou
5)Valné návrhy. Jelikož nikdo žádný nehlásil, prohlašuje velitel schůzi za ukončenou.
Podepsán: Jos.Dvořák, Jos.Macháně, Zákravský, Václ.Michl, Víděl, Stárek, Matuška, Karel Blažek, Al.Minařík, V.Franc, Jan Houser, Karel Trchlek, Jan Matouš, Ant.Syrovátko, V.Ducháč, Jos.Štěpán, V. Lukášek, Matěj Dvořák, Jan Dvořák...