zde se nachází odkaz na stránky e-shopu s vybraným kvalitním nářadím pro hasiče
Protože je mě líto vymazat všechny již neaktuální informace a fotografie založil jsem tyto stránky kde se budu snažit vše archivovat.

HASIČI SPY založeno 1875/1876

VZÁJEMNĚ POJIŠŤOVACÍ SPOLEK PROTI OHNI SE SÍDLEM VE SPY založeno 1871 - 1897

18.9.10 jsme na Kramolně zaběhli další rekord na 3B 29.23, byl to 5.nejrychlejší čas. Radost nám pokazila diskvalifikace za chybně sešroubovanou savici a zůstali jsme tak bez bodu. Rozhodnutí rozhodčích bylo fér, musíme si na podobnou záležitost dát pozor. Tím nám NHPL končí a před námi je slavnostní vyhlášení v Černčicích 27.11.10 Organizuje Vršovka

 9. Kramolna SG ⋌59
10. Blažkov 56; 11. Bukovice 53; 12. Červený Kostelec 37; 13. Velká Jesenice B 35; 14. Nahořany 34; 15. Velká Jesenice A 16 bodů. (prvních 15.míst v tabulce)

2010
11.9.10 jsme vybojovali krásné 4.místo v Červeném Kostelci (18.družstev), kde jsme překonali svůj rekord na 2B. časem 23.77sec. Trochu jsme si polepšili, jsme na 7.průběžném pořadí v NHPL. 18.9. nás čeká poslední závod na Kramolně a jde o hodně :-)
Vysokov

Vysokov

2010
4.9.10 pokračovala Náchodská Hasičská Primátor Liga na Novém Hrádku kde jsme obsadili 9.místo z 19 soutěžících. 11.9.10 Jsme na 8.průběžném pořadí
Po prázdninové pauze jsme si zasoutěžili 28.8.10 na Vysokově NHPL a obsadili 13.místo, ztratili jsme nějaké body a posunuli se tak na 6.průběžné pořadí.

další závody budou na Novém Hrádku 4.9.2010 ve 13hod.
Vršovka 2010

NHPL
Vršovka NHPL

2010

NHPL
26.6.10 se konal poslední předprázdninový závod NHPL ve Vršovce kde jsme chybovali na rozdělovači a zaběhli tak čas 36.82, který stačil až na 11.místo (5bodů) (22.soutěžících) Celkově se útok ostatních družstev zrychlil, kdy padlo hned několik časů pod 28sec. Další závody NHPL budou na Vysokově koncem srpna. - 9.7.10 Jsme v Provodově na soutěži totálně pokazili útok a obsadili poslední klasifikované umístění. Hanba nám hanba :-)

5 místo
12.června padl další náš rekord (31.87sec. na 3."B", nástřikové terče) opět krásné 5.místo na Náchodské Hasičské Primátor Lize (NHPL) v Blažkově.
Udrželi jsme si tak 3.průběžné pořadí. /1.Sněžné A, 2.Ohnišov, 3.Spy.../

26.6. nás přijďte podpořit do Vršovky, kde NHPL pokračuje.
Pokusíme se sestavit i druhý soutěžní tým (mládež 11-15let)
Soutěž bude zařazena do NHPL, ale také o body do ligy o pohár Novoměstského okrsku.
Velká Jesenice

NHPL 2010
Proběhl trénink 6.6.10 ve Vršovce na hřišti. Stávající tým spolu s našimi mladými hasiči.

29.května NHPL ve Velké Jesenici OPĚT 5.MÍSTO A NÁŠ NOVÝ REKORD 31.99 !
Získali jsme další body a posunujeme se na 3.místo
v Náchodské Hasičské Primátor Lize

22.května jsme zaběhli 5.nejrychlejší čas na Náchodské Hasičské Primátor Lize v Ohnišově a získali tak prvních 11bodů! Přivezli jsme si nádherný pohár.

Po ukočení NHPL jsme se účastnili ještě soutěže o pohár starosty Ohnišova obsadili 5.místo

21.května od 16hod proběhl tréning na hřišti ve Spech, kde jsme se učili stříkat na terče, zapojovat hadice a stavět základnu. Přišli dalších 6mladých zájemců (12-15let) a možná sestavíme i druhý tým.
Ohnišov NHPL

2010

NHPL 2010

2010

2010
14.Května 2010 jsme získali první pohár za druhé místo v okrskové soutěži ve Vrchovinách. Postupujeme tak s prvním Novým Městem n.Met.a třetí Vršovkou do okresního kola v Náchodě 5.6.10. Závodu se účastnilo 11družstev našeho okrsku. Startovali jsme za tradičně deštivého počasí ze 7.startovní pozice a zaběhli rekordní čas 32.15 sec.
pohár

pohár

šťastný starosta sdh Spy
soutěžní stroj

deštivé počasí
24.4.10 Jsme se účastnili mezinárodní soutěže ve Valu kde jsme neobhájili loňské a předloňské 3.místo a po několika chybkách obsadili tak 6.místo. Soutěž je specifická, že se vždy dělá nějaké disciplína, předem neurčena navíc.